Ubytování rodinného typu v klidné lokalitě

Nabízíme Vám ubytování v klidném rodinném penzionu. Jedná se o ubytování rodinného typu nacházející se v malebném prostředí u řeky Blanice. Ubytovat se můžete kdykoliv od 14:00 hod do 20:00 hod. Dřívější nebo pozdější příjezd po domluvě není problém. K dispozici je pro vás malá společná vybavená kuchyňka, pizzerie s letní s terasou a posezení v uzavřeném dvoře. Dětský koutek, trampolína, cestovní postýlky, gril. Vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Nejsme ani hotel ani neposkytujeme apartmány, ale poskytujeme čisté a voňavé penzionové pokoje. Naši zákazníci jsou u nás vždy spokojeni. Vaše dovolená bude pro Vás zážitkem.

Další informace

Standardní vybavení a kapacita pokojů

Poskytujeme standardně vybavené ubytovací kapacity – jedno, dvou, tří i čtyř lůžkové pokoje – sociální zařízení součástí každého pokoje (WC, sprcha). Na každém pokoji je též lednička a varná konvice. K dispozici je pro vás malá společná vybavená kuchyňka, pizzerie s letní s terasou a posezení v uzavřeném dvoře. Trampolína, cestovní postýlky, gril.

 

Dostatečné parkovací stání a úschovna kol nebo lyží

Pro hosty možnost úschovy cyklistických kol a lyží. Pro motorkáře možnost parkování v uzavřeném průjezdu penzionu. WIFI připojení k internetu zdarma v ceně ubytování.

Co u nás najdete

  • V blízkosti penzionu naleznete Husův domek, Husineckou přehradu, historické město Prachatice.
  • Parkování je přímo před penzionem na veřejném parkovišti. Motorky je možno zaparkovat v uzavřeném průjezdu penzionu.
  • Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC), ledničku a varnou konvici.
  • Pizzerie u Blanice v přízemí penzionu.
  • K dispozici je úschova kol a lyží; společná kuchyňka a WIFI připojení k internetu zdarma